Menu
SEPETİM
AYTAÇ ITIR KOZMETİK KURUMSAL SATIŞ PORTALIMIZA HOŞ GELDİNİZ

CİLT BAKIM MASKELERİ

I-TOUCH ALOE VERA KİL MASKESİ 150 ML I-TOUCH ALOE VERA KİL MASKESİ 150 ML
YENİ TÜKENDİ
Cildinizi aloevera özleri ile canlandırın! İçeriğindeki aloe vera  özü ve kil minarelleri ile cildinize canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Kullanımı: Kuru ve temizlenmiş yüzünüze parmaklarınızla masaj yaparak uygulayınız. Göz ve dudak bölgesine uygulamayınız.10-15 dakika cildinizde b..
I-TOUCH AVAKADO KİL MASKESİ 150 ML I-TOUCH AVAKADO KİL MASKESİ 150 ML
YENİ TÜKENDİ
Cildinizi avokado besleyiciliği ile canlandırın! İçeriğindeki avokado özü ve kil minarelleri ile cildinize canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.Kullanımı:Kuru ve temizlenmiş yüzünüze parmaklarınızla masaj yaparak uygulayınız.Göz ve dudak bölgesine uygulamayınız.10-15 dakika cildinizde beklet..
I-TOUCH SALATALIK KİL MASKESİ 150 ML I-TOUCH SALATALIK KİL MASKESİ 150 ML
YENİ TÜKENDİ
Cildinizi salatalığın ferahlığı ile canlandırın! İçeriğindeki salatalık özü ve kil  minarelleri ile cildinize canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.Kullanımı:Kuru ve temizlenmiş yüzünüze parmaklarınızla masaj yaparak uygulayınız.Göz ve dudak bölgesine uygulamayınız.10-15 dakika cildinizd..
I-TOUCH YOSUN KİL MASKESİ 150 ML I-TOUCH YOSUN KİL MASKESİ 150 ML
YENİ TÜKENDİ
Cildinizi yosun özleri ile canlandırın! İçeriğindeki yosun  özü ve kil minarelleri ile cildinize canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Kullanımı: Kuru ve temizlenmiş yüzünüze parmaklarınızla masaj yaparak uygulayınız. Göz ve dudak bölgesine uygulamayınız.10-15 dakika cildinizde bekletin..
Naturface Gold Soyulabilir Yüz Maskesi 100 mlNaturface altın maske, cildinizi derinlemesine temizleyerek ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki TYROSTAT maddesinin yapılan klinik çalışmalarında antipigmentasyon etkisi yaptığı görülmüştür. Kullanım: Yüzünüzün nemli ve ıslak ol..
Naturface Black Mask(Soyulabilir Siyah Maske)KULLANIMI:YÜZÜNÜZÜN NEMLİ VE ISLAK OLMADIĞINA DİKKAT EDİNİZ. YÜZÜNÜZE İNCE BİR TABAKA HALİNDE SÜRÜN VE 30 DK. KADAR KURUMASINI BEKLEYİN.KURUYAN MASKEYİ PARMAK UÇLARI YARDIMIYLA TEK SEFERDE ÇEKEREK SOYUNUZ VE ILIK SU YARDIMIYLA TEK SEFERDE ÇEKEREK SOYUNUZ ..
TOZ KİL 10 KG
EN ÇOK SATAN
kilin cilde birçok faydası bulunmaktadır. Aşırı yağ içeren ciltlerde kirden ve yağdan arındırmada etkilidir. Ciltte ölü tabakanın temizlenmesinde etkili faydası bulunur. Ciltteki kan dolaşımını sağlar ve canlandırır...
TOZ YOSUN MARİN 1.5 KG
YENİ TÜKENDİ
Kan dolaşımını aktive ederek yağ dokuların ortadan kaldırılması yanadır. Mineraller ile zenginleştirilmiş eser elementler içerir, re-mineralizasyonlarla ve sıkılaştırıcı olarak etki göstermektedir.- Mikro-dolaşım etkinleştirilmesi. - Toksinlerin ortadan kaldırılması için uyarım. - Reminera..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)