Menu
SEPETİM
AYTAÇ ITIR KOZMETİK KURUMSAL SATIŞ PORTALIMIZA HOŞ GELDİNİZ

I TOUCH MENTOLLÜ MASAJ KREMİ 150 ML

MEDİKAL KREM 
Günlük yaşamımızı zorlaştıran bir çok ağrı ve sızıdan kurtulmaya yardımcı olan bir üründür. Vücuda esneklik ve rahatlama sağlayan ısıtıcı etkili aromatik bitkisel yağlar ile cildi besleyen, nemlendiren ilgili bitkisel yağlar içerir. Sunduğumuz yağların hoş kokularıyla rahatlatıcı, dinlendirici, stres atıcı etkileri vardır.
Doku ve hayati organlara daha fazla oksijen pompalanmasına yardımcı olur deri – kan ve lenf sistemlerinin artan dolaşımı, vücudu rahatlatır kasları ısıtır dolaşımı hızlandırır ve rahatlatır. Spazm ve krampların azalmasına yardımcı olur. Masajla birlikte eklem esnekliğini artırır. spordan sonra artan dolaşım ile İyileşme süresi azalır. ağır egzersiz programlarında ön hazırlık için yardımcı olur ve her seviyede sporcunun spordan sonra yaşadığı ağrılarının iyileşme hızını arttırmaya yardımcıdır. Uzun süre masaj yapılmasına olanak sağlayan çok hafif dokulu ve yağlı hissi bırakmayan özel formülü Sayesinde Ciltte zahmetsizce süzülür. Cildi nemlendirir Gergin bir görünüme yardımcı olur ve yumuşatır.
Önemli not: Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi veya önleme amacı ile kullanılamaz. Ürünümüz ilaç değildir. İlaç olarak tüketilemez

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi